• Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Sukces młodych brydżystów z Brodnicy

Email Drukuj PDF

W sobotę – 22 maja 2021 odbyły się w Gdańsku  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w brydżu sportowym.

Polska została podzielona na 4 strefy. Województwo kujawsko – pomorskie zostało przydzielone do

strefy NW wspólnie z województwami: wielkopolskim, zachodnio-pomorskim i pomorskim.

Nasze województwo reprezentowane było przez młodych brydżystów z UKS GOL Brodnica

Zawodnicy rozegrali 30 rozdań, w turnieju brało udział 16 par w tym 7 par z naszego województwa.

Dla kilku naszych zawodników był to pierwszy poważny turniej rozgrywany na maksy.

Młodzi brydżyści z Brodnicy ze  swoim opiekunem i trenerem Bogumiłem Kupczykiem

Przy stole: Martyna Dorszewska, Dorota Kamińska, Stanisław Psuty, Olgierd Brylski

Miło nam zakomunikować, że para Paweł Pietrzykowski i Michał Kupczyk zajęła II miejsce i otrzymała medale i dyplomy. - wyniki

We wrześniu czeka młodych brydżystów druga część zawodów – turniej na impy.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Dziękujemy zawodnikom za grę a rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.