Data | Nazwa turnieju | Miejsce | Rodzaj |
Styczeń | |||
5 | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz, Krobia | Liga |
13 | Turniej Rozpoczęcia im Marka Kochowicza | Bydgoszcz, Hotel Brda | GP maksy |
14 | KMP |
| |
19 | Finał GP KPZBS |
| maksy |
25 | Turniej Nocny | Aleksandrów Kujawski | GP maksy |
|
| ||
|
| ||
|
| ||
Luty | |||
2 | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz, Krobia | |
|
| ||
10 | Turniej im. B. Szmuca | Świecie | GP maksy |
17 | Turniej im. H. Dery | Szubin | GP maksy |
23 | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz, Krobia | |
|
| ||
|
| ||
|
| ||
Marzec | |||
2 | Memoriał M.Nowakowskiego i B.Celmera* | Brodnica | GP maksy* |
3 | GP Powiatu Toruńskiego | Krobia | |
8-17 | Turnus brydżowo-narciarski | Duszniki Zdr. | |
9 | Liga Okręgowa - kocioł toruński | Krobia | |
15-17 | Kursokonferencja sędziowska | Starachowice | |
23 | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz, Krobia | |
24 | Turniej Kazimierza i Mariusza Mendyków | Szubin | GP impy |
31 | Okręgowy Finał Eliminacji MPP | Bydgoszcz | maksy |
|
| ||
Kwiecień | |||
|
| ||
6 | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz, Krobia | |
7 | Mistrzostwa Okręgu Mikstów | Bydgoszcz | GP maksy |
13 | Zjazd III Ligi | Bydgoszcz | |
14 | GP Powiatu Toruńskiego | Krobia | |
|
| ||
26-28 | Meeting Łódzki | Łódź | |
|
| ||
Maj | |||
|
| ||
04 | Memoriał Mariusz Kińskiego i Roberta Misztala | Bydgoszcz | GP impy
|
11 | Turniej brydżowy* | Grudziądz | GP maksy |
18 | Turniej w Solcu Kujawskim** | Solec Kujawski | GP maksy** |
25 | Finał III Ligi | Bydgoszcz | |
|
| ||
|
| ||
|
| ||
Czerwiec | |||
|
| ||
2 | Memoriał H.Pawłowskiego | Toruń | GP maksy
|
8 | GP Powiatu Toruńskiego | Krobia | |
9 | Turniej z okazji Dni Szubina* | Szubin | GP impy * |
|
| ||
15 | Mistrzostwa Inowrocławia* | Inowrocław | GP impy |
|
| ||
29 | GP Włocławka | Włocławek | GP impy |
|
| ||
Lipiec | |||
5-7 | Weekend brydżowy w Julii | Samociążek | |
19-21 | Mityng "Łuczniczka" | Bydgoszcz | |
19 | Turniej zapoznawczy OTP ** | Bydgoszcz | maksy ** |
20 | Otwarte Mistrzostwa Okręgu Par na impy Turniej mityngowy OTP** | Bydgoszcz Bydgoszcz | GP impy** GP maksy ** |
21 | GPPP "Budimex" OTP*** | Bydgoszcz | GP maksy *** |
26 | Turniej "Nietoperze" | Inowrocław | GP maksy |
28 | Zakola Drwęcy** | Krobia | GP maksy** |
|
| ||
Sierpień | |||
|
| ||
1o | Turniej im J.Plewy ** | Bydgoszcz | GP maksy ** |
|
| ||
11 | Turniej GP-KPZBS im.A.Klawitera | Szubin | GP-IMPY |
17 | Turniej Par z okazji DNI MROCZY | Mrocza | GP IMPY |
|
| ||
|
| ||
|
| ||
Wrzesień | |||
|
| ||
6-14 | Festiwal Brydżowy Pula | Pula Chorwacja | |
7 | GP Powiatu Toruńskiego | Krobia | |
|
| ||
|
| ||
|
| ||
21 | Mistrzostwa Torunia | Toruń | |
|
| ||
Październik | |||
5 | III Liga i LO - I zjazd | Bydgoszcz, Krobia | |
12 | Mistrzostwa Okręgu Seniorów | Toruń | |
12 | Turniej brydżowy memoriał* ODWOŁANY | Rogowo | GP maksy |
19 | GP Powiatu Toruńskiego | Krobia | |
26 | Mistrzostwa Okręgu Teamów* | Bydgoszcz | |
27 | Turniej im Balcerowicza i Strzemkowskiego | Świecie | GP impy |
|
| ||
|
| ||
Listopad | |||
8-10. | Zlot Przyjaciół Brydża XVI POLOPEN | Bydgoszcz | GP impy |
11 | Turniej Niepodległości "O podkowę Marszałka"* | Rypin | GP maksy* |
16 | III Liga i LO - II zjazd | Bydgoszcz, Krobia | |
17 | Turniej Brydżowy "Jesień" | Szubin | GP maksy |
23 | Memoriał Jana Wesołowskiego | Wąbrzeźno | GP maksy |
24 | KATARZYNKA | TORUŃ | GP-maksy |
30 | GP Powiatu Toruńskiego | Krobia | |
|
| ||
Grudzień | |||
1 | Turniej Mikołajkowy* odwołany | Świecie nad Osą | GP impy* |
7 | Turniej Nocny Mikołajkowy* | Szubin | GP maksy* |
14 | GP Powiatu Toruńskiego | Krobia | |
|
| ||
15 | Turnieje zakończenia sezonu* | Bydgoszcz | GP maksy* |
|
| ||
|
| ||
|
|